klima-servisi-banner

Beyoğlu Klima Servisi

Beyoğlu Klima Servisi hizmetlerimiz firma güvencesi altındadır. Yapılan ve değişen yedek parçalar 1 yıl garanti kapsamındadır. Kullanım hatası ve elektriksel arızalar garanti kapsamındadır.

Pozitif Teknik Servis, Beyoğlu ve tüm İstanbul ilçelerinde hizmet veren klima servisidir. Yetkili servisimiz, sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için güler yüzlü, güvenilir, işinde uzman ve yetki belgesi bulunan personellerle 7/24 sizin için hazır olarak beklemektedir.

 

Beyoğlu Klima Servisi hizmetlerimiz cep dostu çözümler üreten klima servisi; Pozitif Teknik Servis, uzman ekibiyle sizin için hazır bir şekilde beklemektedir. Klima bakım, klima montaj, klima de montaj, klima gaz şarjı, klima gaz dolumu, klima onarım ve klima tamir alanlarında hizmet vermektedir.

Beyoğlu Klima Servisi hizmetlerimiz esnasında çok sık sorularla muhataplarla karşılaşıyoruz. Bunlardan çoğu alt kısımda belirttiğimiz gibi şikayetler var olanlar çoğu bunlardır.
Klima koku yapıyor, klima soğutmuyor, klima ısıtmıyor , klima su sızdırıyor , klima çok ses yapıyor gibi sorunlarda sizlere bir telefon kadar yakınız. Hemen 444 3 707 numaralı müşteri hizmetleri hattımızı arayarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Beyoğlu Klima Servisi hizmetlerimiz daha iyi verim ve konfor sunma adına klima cihazları yılda 2 defa genel bakım ve kontrolden geçmelidir. Aksi taktirde cihazlar arıza ve masraf açmaya başlar. Buda  sizi maddi açıdan sıkıntı ve zora sokmaktadır.
kaset tipi klima servisi, kanallı tipi klima servisi, vrf klima servisi, vrv servisi, tavan tipi servisi, salon tipi servisi, multi split klima servisi, inverter klima servisi, toplu klima bakım, toplu klima montaj, klima de montaj, klima montaj fiyatları

Arçelik, Beko, Lg Beko, Daikin, Vestel, Mitsubishi, Bosch, Alarko, Baymak, Demirdöküm, Fujitsu Yetklili Klima Servisi, Fujiterma Yetkili Klima Servisi, Sigma,

Beyoğlu Klima Servisi 444 3 707 Telefon Numarası

 

Summary
Review Date
Reviewed Item
Acil Klima Servisi 444 3 707
Author Rating
5