klima-servisi-banner

Beyoğlu Klima Servisi

Beyoğlu Klima Servisi  hizmetlerimiz en yakın gezici servis teknik personeller tarafından her türlü klima servis işlemleri kaliteli ve güvenilir yapılmaktadır.

Beyoğlu Klima Servisi işlemlerinde yapılan işler 1 yıl firma garantisindedir. Yapılan tüm işlemler müşteri bilgisi dahilinde ücretli işlem yapılmaktadır.

İstanbul ili ve Beyoğlu semt sakinlerine klima teknik servis hizmeti sunan acil servis al olarak, tecrübeli ve deneyimli teknik personeller ile anlaşmalı olduğumuz, Beyoğlu bölgesine klima servisi hizmeti müşteri bilgisi doğrultusunda ücretli servis imkanı sunmaktayız.

Mevsim normallerin üzerinde seyreden ısı değerleri günümüz, Beyoğlu halkını bunaltıcı sıcaklardan kurtarma adına klimalar devreye alınmıştır.

Klimalarınızın bakımı , arıza montaj tamir ve servis ihtiyaçlarınızda. Taksim halkına aynı gün anlaşmalı teknik klima servis elemanları ile 7/24 Karaköy halkına ve mahalle sakinlerine aralıksız Acil klima servis hizmeti sunmaktayız.

Beyoğlu Klima Servisi Klimaların olası sorunla karşılaştığınızda herhangi bir müdahale de bulunmayınız.Klima cihazları hassas ve tecrübe isteyen ısıtma ve soğutma debileri sahiptir. Klima cihazları genellikle müşteri kullanım hatasından dolayı arızaya düşer.

Klimalar kış sezonunda yaz sezonuna geçiş dönemlerinde, kumandadan soğutma konumuna alınmadığından cihaz soğutmuyor diye arıza kaydı oluşturuluyor.

Klimalar müşterilerin kumandadan yanlış menü seçimlerinden dolayı klima cihazının çalışmadığını arıza olduğu kanaatine gelmez. Beyoğlu teknik servis hizmeti veren firmamız dan teknik destek talebinde bulunabilirsiniz.

Bu durumlarda klima kullanım kitapçığını ve( Google) arama motorundan klimanızın modelini ve markasını yazarak kullanma kılavuzuna ulaşabilir, klima teknik servis çağırmadan önce, detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Klima cihazlarınız basit sorunlardan dolayı çalışmayacağı durumlarda kolaylıkla bilgi alabileceğiniz, koşulları detaylı bir şekilde yazımızda belirtmekteyiz.

Klima arıza tespitleri ve sorunlarınızı çağrı merkezimizi aramanız ve müşteri temsilcilerimizle klimalarda olan, arıza durumlarında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Gerekli arıza koşullarını ve sorunu bildirdikten sonra aynı gün içerisinde, klimanız da oluşan sorunları deneyimli klima teknik personelimiz tarafından yerinde arıza tespiti yapıldıktan sonra, cihazınızın tamir ücreti müşteri bilgisi doğrultusunda ve onayı alınarak, anlaşmalı personelimizce ücretli işlem yapılmaktadır.

Galata halkına ve semt sakinlerine kullanmış olduğunuz ortam ve mekanlar pasif ısıtma ve soğutmada çalışan klimaların, detaylı bir şekilde arıza tespiti ve tamirini çözüm sunma adına galata klima servisleri, çözüm odaklı klima teknik servis hizmeti sunmaktayız.

HİZMET VERDİĞİMİZ MARKALAR:

Fujitherma,

Fujitsu Yetkili Klima Servis,

Yetkili Servisi

Arçelik, Lg
Arçelik,

Lg Beko, Beko, Altus, Sigma, Samsung, Vestel, Regal, Bosch, Daıkın, Daikin, Panasonic, Sharp, General, Ferroli, Airfel, Aırfel, York, Midea, Hithaci, Hıtacı, Eca, Baykan, Vaillant, Ariston, Baykan, Alarko, Carrier, Mıtsubıshı, Toshıba, Toshiba, Demirdöküm, Demirdokum, Gree, Lg, Sıemens, Siemens, Profilo, Airwell, Baxi, Uğur, Baymak, Viessman, Buderus, Isısan, Isısan Highlife, Denki, Diamond Electiric, Amana, Alaska, Auer, Aux, Baksi, Akfel, Aitsuco, Cartel, Haier, Godman, Galanz, Fusi, Kangli, Lambert, Lanbo, Mitsubishi Electiric, General Electiric, Electrolux, Falke, Tronic Klima Servisi, Seg, Olifini, Rubenis, Sanyo,

Beyoğlu Klima Servisi Telefon Numarası 444 3 707

 

Summary
Review Date
Reviewed Item
Acil Klima Servisi 444 3 707
Author Rating
51star1star1star1star1star