besiktas-airfel-servisi

Beşiktaş Airfel Servisi

Beşiktaş Airfel Servisi hizmeti sağlayan Acil Servis Al, alanında uzman ve  sertifikalı çalışanları ile Airfel kombilerinize servis  hizmeti sunmaktadır. İstanbul’un tüm ilçelerinde hizmet veren firmamız,  airfel beşiktaş servisi olarak 7/24 hizmet anlayışıyla  kesintisiz hizmet vermektedir.

Beşiktaş Airfel servisi olarak yılda ortalama iki defa olmak üzere yıllık genel bakımları yaptırmanızı tavsiye etmekteyiz.. Beşiktaş servisimizin yaptığı yıllık bakımlar garanti kapsamındadır ve değişimi yapılan parçaların servis garantisi de bulunmaktadır. Airfel kombilerinizin daha sağlıklı şekilde çalışmasını sağlamak ve maksimum performans elde etmek adına kombi bakımını Beşiktaş Airfel Servisi teknisyenlerine yaptırmanızı diliyoruz.

Beşiktaş ve çevresi dışında İstanbul genelinde de geniş servis ağımız ve gezici mobil servis araçlarımız sayesinde günün her saati kesintisiz olarak acil kombi servisi ve nöbetçi kombi servisi hizmetleri vermekteyiz.

Airfel özel servisimiz tarafından yapılacak işlemler öncelikle sizlerin bilgisi doğrultusunda onayınıza sunularak yapılmaktadır. Sizlerin onayı ile ücretli bir şekilde işlemler gerçekleşir. Firmamız tarafından yapılan tüm işlemler 1 yıl servis garantimiz altında yer almaktadır.

Airfel Servisi Beşiktaş Olarak Verdiğimiz Hizmetler:

 

* Beşiktaş Airfel Kombi bakımı
* Beşiktaş Airfel kombi tamiri
* Beşiktaş Airfel kombi kart tamiri
* Beşiktaş Airfel kombi arızası giderme
* Beşiktaş Airfel kombi yıllık bakım
* Beşiktaş Airfel kombi filtre yenileme

 

Beşiktaş Airfel Servisi Telefonu 444 3 707

 

Summary
Review Date
Reviewed Item
Beşiktaş Airfel Servisi
Author Rating
51star1star1star1star1star