bagcilar-bosch-kombi-servisi

Bağcılar Bosch Kombi Servisi

Bağcılar Bosch Kombi Servisi hizmetini sunan firmamız, Bağcılar ve çevresinde günün her saati 7/24 profesyonel ve kalıcı özel kombi servisi çözümleri sunmaktadır.

İstanbul genelinde de özel servis hizmetlerini devam ettiren firmamız, Acil Kombi servisi ve Nöbetçi kombi servisi ihtiyaçlarınızda da sizlere bir telefon kadar yakındır.

Hemen Bağcılar Bosch Kombi Servisi müşteri iletişim hattını arayarak arıza kaydı bırakabilir ve destek hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Firmamız en hızlı süre içinde gezici mobil servis araçlarını adresinize yönlendirerek sorununuzun kalıcı çözümünü sağlayacaktır.

Duvar tipi Bosch kombi cihazları, maksimum enerji tasarrufu özelliğiyle beklentilerinizi en üst seviyede karşılarken, çevreyi korumanıza da fayda sağlamaktadır.

Avrupa’da Kombi teknolojisinin en önde gelen markası olan Bosch, duvar tipi kombi cihazları ile apartman dairelerine, çok katlı binalara, müstakil evlere, iş merkezlerine, otellere, hastanelere, spor salonlarına, AVM‘lere uygun çeşitli ürün yelpazesi ile yararlı kombi çözümleri sunmaktadır.

Bosch Konvansiyonel Kombiler

Konforlu kullanım imkanı sağlayan Bosch Konvansiyonel Kombiler, evleriniz  için maksimum verim sağlayacak ısıtma çözümleri sağlamaktadır.

Bosch Yoğuşmalı Kombiler

1895’den bugüne edinmiş olduğu tecrübeler ile kaliteden ödün vermeden teknolojisini sürekli yenileyerek  ultra tasarruflu ürünler sunar..

Bosch Yoğuşmalı Kazanlar

%110’a varan verimlilik imkanı ile, size en yeni teknolojiyi kompakt ebatlar ile en maksimum verimle sunmaktadır.

Bağcılar  Bosch Kombi Servisi sunan firmamız tarafından yaptığı tüm işleri sizlerin bilgi ve onayı ile ücretli olarak sağlamaktadır. Ekibimiz herhangi bir işlem yapmadan önce sizi konuyla ilgili bilgilendirerek yapılacak işlemi söyler ve sizden onay alırlar.

Bağcılar  Bosch Kombi Servisi tarafından yapılan tüm işlemler 1 yıl boyunca servis güvencesi  altındadır. Kullanılan yedek parçalar tamamen orjinalyedek parçalardır.

 

Bosch Kombi Servisi Bağcılar  Hizmet Alanları

Bosch Yıllık Kombi Bakımı
Bosch Kombi Tamiri
Bosch Kombi Arıza ve Onarımı
Bosch Kombi Gaz Kaçakları
Bosch Kombi Gaz Basıncı Arızası
Bosch Kombi Yedek Parça Temini
Bosch Kombi Bar Ayarı
Bosch Kombi Filtre Temizliği

 

Bağcılar  Bosch Kombi Servisi Hizmet Bölgelerimiz

  • Bağcılar
  • Barbaros
  • Demirkapı
  • Güneşli
  • Hürriyet
  • Kemalpaşa
  • Kirazlı
  • Mahmutbey

Bağcılar Mahallesi, Bağlar Mahallesi, Barbaros Mahallesi, Çınar Mahallesi, Demirkapı Mahallesi, Evren Mahallesi, Fatih Mahallesi, Fevziçakmak Mahallesi, Göztepe Mahallesi, Güneşli Mahallesi, Hürriyet Mahallesi, İnönü Mahallesi, Kazımkarabekir Mahallesi, Kemalpaşa Mahallesi, Kirazlı Mahallesi, Mahmutbey Mahallesi, Sancaktepe Mahallesi, Yavuzselim Mahallesi, Yeni Mahallesi, Yenigün Mahallesi, Yıldıztepe Mahallesi, Yüzyıl Mahallesi

Summary
Review Date
Reviewed Item
Bağcılar Bosch Kombi Servisi
Author Rating
51star1star1star1star1star