Avcılar Kombi Servisi

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
avcilar-kombi-servisi

Avcılar Kombi Servisi, 7/24 Kombi Servis Avcılar, Kombi Tamiri Avcılar, Kombi Bakımı Avcılar, Nöbetçi Kombi Servis, Acil Kombi Servis Avcılar, Kombi Arıza Kodları Çözümü, Kombi Su Kaçırıyor, Kombi Çalışmıyor, Kombi Ateşleme Yapmıyor, Kombi Bakım Ücretleri,

AVCILAR KOMBİ SERVİSİ – ACİL KOMBİ SERVİS AVCILAR

Avcılar kombi servisi hizmeti veren Acil Servis Al, tüm kombi markalarına en uygun ve en kaliteli özel servis hizmetini sunmaktadır.  Yılların verdiği tecrübe ve güvenle hareket eden firmamız işlemini gerçekleştirdiği tüm hizmetleri uzman ve sertifikalı teknisyenlerce yaptırmaktadır. Kombi cihazlarınızı koşulsuz ve gözünüz arkada kalmadan bizlere teslim edin, hizmet öncesini ve sonrasını düşünmeyin.

Kombi cihazlarında karşınıza çıkabilecek her türlü Avcılar kombi bakımı, Avcılar kombi tamiri, Avcılar kombi parça değişimi, Kombi tesisat sorunları, Kombi montajı gibi her türlü sorunlarınız da Avcılar Kombi Servisi yardımı alabilir ve kombi sorunlarının çözülmesini sağlayabilirsiniz. Yalnızca kombilerin arızalandığında servise ihtiyaç duymaz, kombilerinizin bakımlarınında yapılması gereklidir.

Bakımı yapılan bir kombi, bakımsız bir kombiye oranla daha verimli çalışır ve uzun ömürlü olur. Acil Servis Al’da siz değerli Avcılar bölge sakinlerine sağlamış olduğu hizmetler ve uygun kampanyalar ile bakım ve servis olanağı sağlamaktadır.

AVCILAR KOMBİ BAKIM HİZMETLERİ
Periyodik Kombi Bakım Esnasında Yapılan İşlemler

KOMBİ BAKIM 444 3 707

Kombi Bakımı, Kombi Bakım Fiyatları TIKLAYIN

• Kombinin su sızdırmazlığı kontrol edilir.
• Kombinin tamamı kirlilik yönünden kontrol edilir.
• Emniyet kontrolü yapılır
• Ateşleme otomatiği gaz kesme fonksiyonu test edilir.
• Bacalı cihazlarda baca çekişi, baca sensör fonksiyonu testi yapılır.
• Ön yanma ayarı, kısmi güç ve tam güç altında gaz ayarları kontrol edilir.
• Kombiye ait olan brülör ve yanma kontrolü yapılır.
• Kombinin ısıtma ve sıcak su üretme fonksiyonları kontrol edilir.
• Birinci ısı eşanjörü kontrolü yapılır.
• Kombinin elektronik aksamı kontrol edilir.
• Kalorifer ve sıcak su hattında bulunan pislik tutucular temizlenir.
• Su şalteri filtresinin kontrolü yapılır
• Filtre temizliği yerine getirilir.
• Su debisi ayarlarının kontrolü yapılır.

Avcılar Kombi Servis işlemlerinde, önemle uyardığımız hususlardan biride kombi bakım ve kontrolleridir. Yanıcı gazla çalışan tüm cihazlar bakım ve kontrolleri yapılması gerekmektedir. Bu bakım işlerini önemsememezlik yapmayınız. Aksi taktirde çok geç kalmış olursunuz. İnsan hayatı çok değerlidir, dikkatle önemsemenizi tavsiye etmekteyiz.

                         AVCILAR KOMBİ SERVİSİ OLARAK ÇOK SAYIDA ALDIĞIMIZ SORUNLAR

Kombi Çalışmıyor, Kombi Ateşleme Yapmıyor, Kombi Su Kaçırıyor, Kombi Su Barı Yükseliyor, Kombi Su Eksiltiyor, Kombi Ses Yapıyor, Kombi Arıza Kodu Veriyor, Kombi Sıcak Su Vermiyor, Sıcak Su Gelmiyor, Kombi Arıza Kodu Çözümleri, Kombi Kullanma Kılavuzu, Kombi Doldurma Musluğu Nerede, Kombi Ana Kart Tamiri, Kombi Servis Ücretleri, Kombi Bakım Ücretleri, Kombi Fan Motoru Fiyatları, Kombi Ana Kart Ücretleri, Kombi Genleşme Tankı Fiyatları, Kombi Ana Eşanjör Fiyatları, Kombi Sensör Fiyatları, Kombi Devir Daim Fiyatları, Kombi Gaz Valf Fiyatları, Kombi Su Gurubu Fiyatları, Kombi Akış Şarteli Fiyatı, Kombi Üç Bar Emniyet  Ventili Fiyatları, Kombi Plaka Eşanjör Fiyatları, Kombi Hava Akış Arıza Kodu, Kombi Arıza Kodları Çözümü, 7/24 kombi servisi, Avcılar Kombi Servisi, 7/24 Kombi Servis Avcılar, Kombi Tamiri Avcılar, Kombi Bakımı Avcılar, Nöbetçi Kombi Servis, Acil Kombi Servis Avcılar, Kombi Arıza Kodları Çözümü, Kombi Su Kaçırıyor, Kombi Çalışmıyor, Kombi Ateşleme Yapmıyor, Kombi Bakım Ücretleri,

AVCILAR KOMBİ TEKNİK SERVİS 7/24 – KOMBİ SERVİS AVCILAR

Daima müşteri memnuniyeti hedefli çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Sizlerde kaliteli, güvenilir ve sözünün eri bir kombi servisi arıyorsanız, tam aradığınız yerdesiniz.

Kesintisiz hizmeti en kısa sürede ulaştırmayı hedefleyen Avcılar Kombi Servisi , değişimini gerçekleştirdiği tüm yedek parçalara 1 yıl servis garantisi vermektedir. Kullanılan yedek parçalar tamamen orjinal yedek parçalardır.

Sizlerde Avcılar da kombi servis hizmeti almak için hemen 444 3 707 nolu Avcılar Kombi Servisi müşteri destek hattından bizlere ulaşabilirsiniz. Gezici mobil ekibimizi hemen adresinize yönlendirerek en kısa sürede sorununuzun çözülmesini sağlıyoruz.

Servisimiz kombi tamiri, kombi montajı, kombi yedek parça değişimi, kombi bakımı gibi tüm taleplerinizde yanınızdadır. Bizi hemen arayarak  en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla alabilirsiniz.

AVCILAR KOMBİ SERVİSİ HİZMETİ VERDİĞİMİZ MARKALAR

 • Viessmann Kombi Servisi Avcılar, Ferroli Kombi Servis Avcılar, Eca Kombi Servisi Avcılar, Arçelik Kombi Servis Avcılar,
 • Beko Kombi Servis Avcılar, Beratta Kombi Servis Avcılar, Vaillant Kombi Servisi Avcılar, Buderus Kombi Servisi Avcılar,
 • Isısan Kombi Servis Avcılar, Baymak Kombi Servisi Avcılar, Baxi Kombi Servis Avcılar, Demirdöküm Kombi Servisi Avcılar,
 • Protherm Kombi Servisi Avcılar Avcılar, Baykan Kombi Servis Avcılar, Ariston Kombi Servis , Airfel Kombi Servisi Avcılar,
 • Bosch Kombi Servis Avcılar, Aden Kombi Servis Avcılar, Nitron Kombi Servis Avcılar, Sargon Kombi Servis Avcılar,
 • Vuw Kombi Servis Avcılar, Ecotec Plus Wuw Kombi Servis Avcılar, Ecofit Star Kombi Servis Avcılar, 
  Vitopent 100 Kombi Servis Avcıla
 • Lanbert Kombi Servis Avcılar, Luna Kombi Servis Avcılar, Premix Kombi Servis Avcılar, Vitodens Kombi Servis Avcılar,
 • Daralt’ı Kombi Servis Avcılar, Confeo Plus Kombi Servis Avcılar, Kombi Servis Avcılar, Proteus Kombi Servis Avcılar, 

Avcılar Kombi Servisi Telefonu 444 3 707

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
2 cevaplar
 1. Ömer Halis
  Ömer Halis says:

  Kombi ateşleme yapmıyor. Kombi yanıyor ve iki dakika sonra arıza veriyor. Kombi de ne gibi sorun vardır ? Sorunu Kendim çöze bilir miyim ? Biz akşam geç saate kadar çalışıyoruz. Nöbetçi Kombi Servis Hizmetiniz var mıdır ? Şimdi”den ilginiz için teşekkürler.

  Cevapla
  • acilservisal
   acilservisal says:

   Merhaba Ömer Bey. Kombiniz ateşleme yapmıyor ise önce bazı kontrolleri yapmanız gerekecektir. İlk önce kombi su basınıcının 1.5 bar olup olmadığını kontrol edin değilse kombinizin doldurma musluğunu açarak 1.5 bara getirin. Daha sonra kombinizin gaz vanalarının açık olduğunu kontrol edin. Eğer hala sorununuz devam ediyorsa Avcılar kombi servisi ile irtibata geçin.

   Cevapla

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir