Avcılar Klima Servisi, Klima Tamiri, Klima Arıza Avcılar, Klima Bakım Avcılar, Klima Montaj Avcılar, Yetkili Klima Servis  Avcılar, Acil Klima Servis  Avcılar

Avcılar Klima Servisi – Yetkili Klima Servis Avcılar

Avcılar Klima Servisi hizmetlerimiz. Avcılar ve çevresinde, tüm İstanbul’da olduğu gibi, hizmet vermekte olan Pozitif Teknik Servis olarak, ihtiyacınız olan bütün yardımı sizlere sunmaktan mutluluk duyar. Klima ihtiyaçları

Avcılar Klima Servisi : Klima her teknisyenin çözüme kavuşturacağı bir iş değildir. Bu nedenle yetkili servis deneyimine sahip teknik personeller tarafından yapılmalıdır. Deneyimi olmayan merdiven altı korsan servislere dikkat edilmelidir. Korsan servisler internet den ücretli reklam vererek, kurumsal sanıp servis hizmeti istemektesiniz. Bu nedenle ücretli reklam veren gerçek kurumsal firmalarda bundan zarar görmektedir.

Avcılar Klima Servisi kaliteli ve güvenilir teknik personellerimiz vermiş olduğu hizmetler siz değerli Avcılar semt sakinlerine aynı gün klima da oluşan arıza ve tamir işlemleri için en yakın servis hizmeti firmamız tarafından verilmektedir.

ACİL AVCILAR KLİMA SERVİSİ – KLİMA TEKNİK SERVİS AVCILAR

Avcılar Klima Servisi hizmetlerimiz koşullar ne kadar zorda olsa Arıza, Tamir, Montaj, Bakım ihtiyaçlarında Avcılar Klima Servisi hizmeti sunmaktayız. Klima servis aldığınız firmaların, kurumsal olduğuna dikkat ediniz. Mağduriyet yaşamama adına güvenilir olmasına dikkat ediniz. Genel merkezi olmayan ve ustalık belgesi bulunmayan kişi kişiler, klima cihazlarınıza çözümü olmayan sıkıntılar verebilir.

Avcılar Klima Servisi yerinde tüm Arıza çözümünü deneyimli teknik ekibimiz yedek parça temini sayesinde aynı gün veya 48 saat içerisinde çıkan sorunu çözmektedir. Hizmeti hizmet sunandan almalısınız.

Avcılar Klima ServisiPozitif Teknik Servis müşteri hizmetleri, size yardımcı olabilmek için bir telefon uzağınızda. En yakın klima servisi mi arıyorsunuz. Hiç vakit Kaybetmeden bizleri aramanız yeterlidir.

Avcılar Klima Servisi : Klima arıza tespit çok önemlidir. Arızalı olmayan parçayı yanlış tespitle fahiş fiyatlar çıkabilir. İşin uzmanından teknik destek alınız. Haksız kazançlar kazanan korsan servislere itibar etmeyiniz. Bir ücret verilse dahilinde başka firmalardan ücret karşılaştırması yapınız.

Avcılar Klima Servisi, Klima Servisi Avcılar, Avcılar Salon Tipi Klima Servis, Avcılar Kaset Tipi, Avcılar Tavan Tipi, Avcılar Multi Split, Avcılar İnverter, Avcılar Klima Arıza, Avcılar Klima Bakım, Avcılar Montaj Fiyatları, Avcılar Klima Sökme Takma, İstanbul Klima Servis, Avcılar Klima Servisi,

ACİL AVCILAR KLİMA TAMİRİ – ACİL KLİMA TEKNİK SERVİS AVCILAR

Avcılar Klima Servisi : Klima bakımı hassas ve önemli bir genel kontrol anlamına gelmektedir. Bu nedenle klima kullanıcıları, her marka klima bakımı titiz bir özveri ile yapılmaktadır.

Avcılar Klima Servisi : Klima bakım, onarım, montaj, gaz şarjı, gaz dolumu, tamir, de montaj hizmetleriyle  444 3 707 numaralı müşteri hizmetleri hattımızı arayarak hemen ulaşabileceğiniz klima servisimiz.

Avcılar Klima Servisi : En çok mitsubishi klima cihazları, kullanım alanları. Verimleri açısından, inverter klimalar ve multi split klima kullanımları artmıştır. Oteller, Avm, Moteller, Fabrikalar, Ofisler, Tekstil, Hastane, Özel Hastaneler, Sinemalar, Toplantı Alanları, Bankalar, Özel Kurumlar, Gümrük Müdürlüğü, Üniversiteler, Ana okulları, Askeriye, Belediye, Milliği Eğitim Bakanlığı, Devlet Kurumları, Resmi Daireler, Adliye, S.S.K,

Avcılar Klima Servisi : Klima soğutmuyor, klima koku yapıyor, klima ısıtmıyor, klima su sızdırıyor, klima servis avcılar, klima çok ses yapıyor gibi karşınıza çıkan tüm sorunlarda sizlere bir telefon kadar yakınız.

KLİMA KAPASİTELERİNE GÖRE BTU ISITMA VE SOĞUTMA ORANLARI

Avcılar Klima Servisi : Klima kapasiteleri, 7000 btu klima bakımı ve montajı avcılar, 9000 btu klima bakımı ve montajı avcılar, 12000 btu klima bakımı ve montajı avcılar, 15000 btu klima bakımı ve montajı avcılar, 18000 btu klima bakımı ve montajı avcılar, 22000 btu klima bakımı ve montajı avcılar, 24000 btu klima bakımı ve montajı avcılar, 26000 btu klima bakımı ve montajı avcılar, 28000 btu klima bakımı ve montajı avcılar, 3000 btu klima bakımı ve montajı avcılar, 32000 btu klima bakımı ve montajı avcılar, 36000 btu klima bakımı ve montajı avcılar, 38000 btuklima bakımı ve montajı avcılar, 40000 btu klima bakımı ve montajı avcılar, 42000 btu klima bakımı ve montajı avcılar, 45000 btu klima bakımı ve montajı avcılar, 48000 btu klima bakımı ve montajı avcılar, 52000 btu klima bakımı ve montajı avcılar, 58000 btu klima bakımı ve montajı avcılar, 60000 btu klima bakımı ve montajı avcılar,

KLİMA HİZMETİ VERDİĞİMİZ ÇEŞİTLİ MODELLER

Avcılar Klima Servisi sırasında sunduğumuz işler ve hizmet anlayışı ile, avcılar mahalle sakinlerine acil teknik servis hizmetleri sunulmaktadır. Klima cihazları istekler ve sorunlar, çok çeşit sorunlar vardır. Bu sorunlar her marka ve modelde, klima cihazlarının değişik arıza, tamir, montaj, onarım işlemlere ihtiyaç duyulmaktadır. Bu gibi bazı ve önemli işlemler ve şikayetler alt kısım da kısaca belirtilmiştir.

Avcılar Klima Servisi :Avcılar multi split klima servisi, avcılar inverter klima servisi, avcılar toplu klima bakım, avcılar toplu klima montaj, avcılar klima sökme takma ücretleri, avcılar klima de montaj, avcılar klima montaj fiyatları, klima servis istanbul, avrupa yakası klima servis, Bostancı klima montajı, avcılar acil klima servisi, avcılar Klima Servisi, avcılar Klima Servisi, avcılar klima servisi, 

KLİMA TEKNİK SERVİS HİZMETİ ÜCRETLERİ HAKKINDA BİLGİLER

Avcılar Klima Servisi : 7/24 size en yakın uzman ekibimizi yönlendirerek, klimanız hakkındaki sorunu, hızlı ve sorunsuz bir şekilde çözüme kavuşturmaktadır. Her sorunlarınızı klima kullanımında bulunan müşterilerimize, şeffaf bir anlayışla klima teknik servis hizmeti verilmektedir. Hakkından fazla ücret ve fiyat almaya karşı olduğumuzu bilmenizi isteriz. Haksız kazanç elde etmeye çalışan, korsan servislerle mücadelemizi sürdürmekteyiz.

AVCILAR KLİMA BAKIMI ÖNEMLERİ VE YAPILMASI GEREKENLER

Avcılar Klima Servisi : Pozitif Teknik Servis, işinde uzman güler yüzlü yetki belgesi bulunan, ve güler yüzlü personellerle siz değerli müşterilere hizmet vermektedir. İşi doğru bilene yaptırınız. Aksi halde çok geç kalmış olursunuz. Klima Bakım söylemlerle değerlendirilemez. Bu nedenle Klima Bakımların da yapılacak ve yapılması gerekenleri alt başlıklarda belirtilmiştir.

Avcılar Klima Servisi işlemlerinde, önemle vurguladığımız hususlardan, biriside Klima bakım işlemidir. Klima cihazları, bakteri toplar ve gözle gözükmez. Bu nedenle klima bakımları önemlidir. Bakteriler sadece kimyasal ürünlerle ölür. Klima bakımı yapılmadığı taktirde, hastalıklar çoğalır. Klima cihazları yılda 2 defa kontrollerden geçmesi gerekmektedir.

Avcılar Klima Servisi Ve Klima İç Ünite Bakımı

Avcılar Klima Bakımı, Klima Bakım Fiyatları

Avcılar Klima Bakımı, Klima Bakım Fiyatları TIKLAYIN

 1. İç Ünite Ev operatör”nün Kimyasal Poly Helamin ile yıkanması
 2. İç Ünite Borularının İzolasyonları Kontrolü
 3. İç Ünite Pis Su Tankının Temizliği
 4. İç Ünite Rakorlarının Gaz Kaçak Testi
 5. İç Ünite Flowlarının Gaz Kaçak Testi
 6. İç Ünite Filtrelerinin Temizlik kontrolü
 7. İç Üniteler Devrede Faal İken Emiş Sıcaklığı Kontrolü
 8. İç Üniteler Devrede Faal İken Üfleme Sıcaklığı Kontrolü
 9. İç Üniteler Devrede İken Basınç Borusu Sıcaklığı Kontrolü
 10. İç Üniteler Devrede İken Dönüş Borusu Sıcaklığı Kontrolü

Avcılar Klima Servisi Ve Klima Dış Ünite Bakımı 

 1. Dış Ünite Kimyasallarla Temizliği
 2. Alçak Basınç Değer Testleri Kontrolü
 3. Yüksek Basınç Değer Testleri Kontrolü
 4. Dış Ünite Bağlantı Rekorlarının Gaz Kaçak Kontrolü
 5. Bakır Boru İzolasyonlarının Kontrolleri
 6. Dış Ünite Fan Dönüş Ve Üfleme Kontrolleri

AVCILAR KLİMA BAKIM FİYATLARI

KLİMA BAKIM FİYATLARI
TUTAR / BİRİM
Duvar Tipi Klima Bakım Fiyatları   80,00 TL
Salon Tipi Klima Bakım Fiyatları 130,00 TL
Kaset Tipi Klima Bakım Fiyatları 130,00 TL
Kanallı Tip Klima Bakım Fiyatları 250,00 TL
Multi Klima Birim Bakım Fiyatları 170,00 TL
Yer/Tavan Tipi Klima Bakım Fiyatları 180,00 TL
VRF/VRV ve Fancoil Klima Bakım Fiyatları Bize Sorunuz Teklif Al

AVCILAR KLİMA MONTAJ HİZMETLERİ

Avcılar Klima Servisi dikkat ve önemli, ikinci husus ise. Klima Montaj işlemleridir. Klima Montajı, keşif yapılmadan alınan fiyat ve ücretler, gerçeği yansıtmaz. Kesin ücretler ve fiyatlandırma, keşif yapıldıktan sonra verilir. Bu makalede yazanlara, kesinlikle uygulayınız. Kazançlı çıkan siz değerli, klima kullanıcıları olacaksınız.

Avcılar Klima Servisi Klima montajı için yer seçimi

Avcılar Klima Servisi İç Üniteler İçin 

klima montajında önemli hususlar

 • Yerleşim yeri yanıcı gazların yakınında seçilmemelidir.
 • Cihaz yerleşim yeri direk olarak güneş ışığına maruz kalmayacak bir bölge olmalıdır.
 • Klimayı mutfağa ve makinelerin yağlı ortamda çalıştığı yerlere yerleştirdiğinizde, yağ dumanını direkt olarak emmeyecek bir yer yerleştiriniz.
 • Yüksek frekans yayacak makine olup olmadığını kontrol ediniz.
 • Ünite performansını etkileyecek kadar büyük ısı kaynaklarının yakınına yerleştirilmemeli tir.
 • Ünite çok fazla rutubetli olan ortamlara montaj uygun olmaz.
 • Hava sirkülasyonunun engellenmeyeceği bir yer seçilmelidir.
 • Yerleşim yeri, odayı en iyi şekilde ısıtıp soğutacak bir yere ve mümkün olduğunca yüksek bir nokta seçilmeli.
 • Seçilen yer boruların, drenaj hattının, elektrik hattının dış üniteye ulaşabileceği en uygun ve kısa yer olması dikkat edilmelidir.
 • Cihazın yeri klima montaj yapılma imkanı ve arıza sonrası müdahale edilebilir olması gerekir.
 • Üniteyi bakım kolaylığı ve devamlı serbest hava alacak yan ve üst boşluğa sahip konumda monte ediniz.
 • Ünitenin monte edildiği yüzey ağırlığını taşıyıp çekebileceği konstrüksiyona sahip alan ve yerler olmasına dikkat edilmeli.

Bostancı Klima Servisi Dış Üniteler İçin

 • Direkt güneş ışığına maruz kalacak şekilde monte edilmemelidir. Hava akışına engel teşkil etmeyen kör bir nokta montaj yeri için uygundur.
 • Ünite için yazın mümkün olduğu kadar soğuya bileceği, kışın ise mümkün olabildiğince sıcak kalabileceği korunaklı bölgeler tercih edilmelidir.
 • Isı kaynaklarına, egzos fan, buhar ve yanıcı gaz kaynaklarına yakın montajdan kaçınılmalıdır.
 • Ünite mümkün olduğunca kuvvetli rüzgar alan yerlere montaj edilmemelidir. Eğer bu durum kaçınılmaz ise dış ünitenin 2-3 metre önüne rüzgarı perdeleme amaçlı olarak bir duvar yapılabilir. (cihaz yere monte ediliyorsa)
 • Aşırı derecede nemli ortamlara cihaz montajından kaçınılmalıdır.
 • Ünitelerin arka bölümünü mümkün olduğunca kuzeye doğru monte etmek gerekmektedir.
 • Ünite bina cephesine ve altından insanların geçtiği bir bölüme monte edildiğinde drenaj suyunun ısıtma esnasında dış üniteden akıp çevreye rahatsızlık verebileceği bir ortamda olmamasına dikkat edilmeli.
 • Ünite olası servis verebilir kolaylıkta montajı yapılmalıdır.
 • Cihazın üzerine kurulduğu yapı elemanı, cihazın ağırlığını ve titreşimlerini taşıyabilir ve sağlıklı bir şekilde kontrol edilmelidir.

Avcılar Klima Servisi Klima Montaj Hizmetlerinde Yapılması Gerekenler

 • İç ünite askı sacının doğru bir terazide montaj işlemi yapılmalıdır..
 • Beton karot”la dış duvarın eğimli ve doğru bir şekilde delinmesi.
 • Dış ünite ayaklarının sağlam bir zemine montaj edilmesi. Eğer ki montaj edilen zemin zayıf ve boş ise tuğla vs gibi bir yer ise kesinlikle saplama kullanılması gerekir.
 • Yukarıda saymış olduğum maddelerden sonra iç ünitemiz gaz ve drenaj boruları takıldıktan sonra izolasyonu yapılır. Klima cihazı iç ünite askı sacı na terazili bir durumda montaj edilir.
 • Dış ünite kontrollü bir gözlemle yerine koyulur.
 • Bakır borular ve haberleşme sinyal kabloları bağlanır.
 • Cihazımız ilk çalışma ve kontrol edilme adına, bu şekilde kısmen hazırdır.
 • En önemli noktalardan birisi cihazımız split yada inverter cihazlarda (ayrık) olduğu için, 45 dakika  vakum yapılması şarttır.
 • Vakum işlemi bittikten sonra servis basınç ve emiş vanalarından gaz verildikten sonra gerekli kontroller ve testler yapılır.
 • Klima cihazımız ısıtma ve soğutma adına kullanıma hazırdır.
 • Nasıl kullanılacağı ve bakımlarının ne şekilde yapılacağı anlatılır.
 • Klima montajı servisi   tamamlanmıştır. Güzel günlerde kullanmanızı  dileğimizle.

AVCILAR KLİMA MONTAJ FİYATLARI VE MONTAJ ÜCRETLERİ

KLİMA MONTAJ FİYATLARI
TUTAR / BİRİM
Duvar Tipi Klima Montaj Fiyatları
180 TL
Salon Tipi Klima Montaj Fiyatları
250 TL
Kaset Tipi Klima Montaj Fiyatları
350 TL
Kanallı Tip Klima Montaj Fiyatları
350 TL
Multi Split Klima Montaj Fiyatları
180 TL
Yer/Tavan Tipi Klima Montaj Fiyatları
250 TL
Duvar Tipi Klima İç Ünite Montaj Fiyatları
130 TL
Duvar Tipi Klima Dış Ünite Montaj Fiyatları
130 TL
Salon-Kaset-Tavan Tipi İç Ünite Montaj Fiyatları
180 TL
Salon-Kaset-Tavan Tipi Dış Ünite Montaj Fiyatları
150 TL
VRF/VRV ve Fancoil Montaj Fiyatları
Bize Sorunuz

Avcılar Klima Servisi Mahalleleri

 • Yakuplu Klima Servis, Cihangir Klima Servis
 • Firuzköy Klima Servis, Yeşilkent Klima Servis
 • Tahtakale Klima Servis, Gümüşpala Klima Servis
 • Denizköşkler Klima Servis, Üniversite Klima Servis

Avcılar Klima Servisi Hizmeti Verdiğimiz Markaları

  • Avcılar Arçelik Klima Servis, Avcılar Lg Beko Klima Servis, Avcılar Beko Klima Servis,
  • Avcılar Altus Klima Servis, Avcılar Sigma Klima Servis, Avcılar Samsung Klima Servis,
  • Avcılar Vestel Klima Servis, Avcılar Regal Klima Servis, Avcılar Bosch Klima Servis,
  • Avcılar Daıkın Klima Servis, Avcılar Daikin Klima Servis, Avcılar Panasonic Klima Servis,
  • Avcılar Sharp Klima Servis, Avcılar General Klima Servis, Avcılar Ferroli Klima Servis,
  • Avcılar Airfel Klima Servis, Avcılar Aırfel Klima Servisi, Avcılar York Klima Servisi,
  • Avcılar Midea Klima Servis, Avcılar Hithaci Klima Servis, Avcılar Hıtacı Klima Servisi,
  • Avcılar Eca Klima Servisi, Avcılar Baykan Klima Servisi, Avcılar Vaillant Klima Servis,
  • Avcılar Ariston Klima Servis, Avcılar Baykan Klima Servis, Avcılar Alarko Klima Servis,
  • Avcılar Demirdokum Klima Servisi, Avcılar Gree Klima Servis, Avcılar Lg Klima Servis,
  • Avcılar Sıemens Klima Servisi, Avcılar Siemens Klima Servis, Avcılar Profilo Klima Servisi,
  • Avcılar Airwell Klima Servisi, Avcılar Baxi Klima Servisi, Avcılar Uğur Klima Servis,
  • Avcılar Diamond Electric Klima Servis, Avcılar Amana Klima Servisi, Acil Avcılar Servis,
  • Avcılar Alaska Klima Servis, Avcılar Auer Klima Servisi, Avcılar Aux Klima Servis,
  • Avcılar Baksi Klima Servisi, Avcılar Akfel Klima Servisi, Avcılar Aitsuco Klima Servisi,
  • Avcılar Cartel Klima Servis, Avcılar Haier Klima Servisi, Avcılar Goodman Klima Servis,
  • Avcılar Galanz Klima Servisi, Avcılar Fusi Klima Servisi, Avcılar Kangli Klima Servisi,
  • Avcılar General Electric Klima Servis, Avcılar Electrolux Klima Servisi, Avcılar Klima Servis,
  • Avcılar Falke Klima Servisi, Avcılar Tronic Klima Servis, Avcılar Seg Klima Servisi,
  • BAvcılar Teba Klima Servisi, Avcılar Olifini Klima Servis, Avcılar Philko Klima Servisi,
  • Avcılar Rubenis Klima Servis, Avcılar Sanyo Klima Servis, Avcılar Wesper Klima Servisi,
  • Avcılar Zen Klima Servisi, Avcılar Westinghouse Klima Servisi, Avcılar Shiro Klima Servisi,
  • Avcılar Zass Klima Servisi, Avcılar Fujitherma Klima Servis, Avcılar Fujitsu Klima Servis,
  • Avcılar Klima Servis, Avcılar Klima Servisi, Avcılar Klima Servisi, Avcılar Klima Servisi,
  • Avcılar Klima Servisi, Klima Servisi Avcılar, Klima Servis Avcılar, Yetkili Klima Servis Avcılar,
  • Avcılar Klima Servisi, Avcılar Klima Servisi, Avcılar Klima Servisi, Avcılar Klima Servisi

Avcılar Klima Servisi Telefon Numarası 444 3 707

Summary
Review Date
Reviewed Item
acil klima servisi 444 3 707
Author Rating
51star1star1star1star1star