Arçelik VRS Klima Servisi

Arçelik VRS Klima Servisi

Arçelik VRS Klima Servisi hizmetleri, İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakası olmak üzere Arçelik Vrs Waterace Klima Servisi işlemleri, Bakım, Arıza, Montaj, Tamir, Onarım ve servis hizmetleri vermekteyiz.

Arçelik VRS Klima Servisi: Sunduğumuz bu hizmetleri, Acil Servis Al olarak, yetkili servis deneyimine sahip teknik personeller ve kadromuz yerinde hizmet vermektedir.

ARÇELİR VRS SİSTEMİ HİZMET ALANLARIMIZ

Arçelik Kanallı Tip Klima, Arçelik Fan Coil Klima Servisi, Arçelik Salon Tipi Klima,

Arçelik Kaset Tipi Klima, Arçelik Yer Tavan Tipi Klima, Arçelik Multi Klima,

Arçelik Split Klima, Sökme Takma, Gaz şarjı, Bakır Boru Değişimi, Ana Kart Değişimi,

Kumanda Fitatları, Bakım SÖZLEŞMESİ, Toplu Bakımlar, Arçelik Duvar Tipi Klima, Arçelik Vrs Klima, Arçelik Vrf Klima, Arçelik Vrv Klima,

Arçelik VRS Klima Servisi: Satış Sonrası Yapılacak Hizmetlerimiz. Müşterilerin Bilgisi doğrultusunda Ücretli Bakım, Montaj, Arıza, Tamir, Onarım, Servis Hizmeti Vermekteyiz. Önemle Duyurulur.

Lüks konutlar, oteller, motel, özel hastaneler, ofisler, film setleri, ve iş merkezleri gibi iç – dış ünite arası bulunan kot farkının fazla olduğu binalarda, kullanım alanlarıdır.

Arçelik yüksek COP li ve dış hava şartlarından bağımsız olarak, çalışan su kaynaklı soğutma özelliğine sahip değişken debili soğutucu akışkan klima sistemi VRS Water Ace serisini sunmaktadır.

• Arçelik VRS Water ACE serisi, merkezi klima sistemlerinin avantajlarını barındırmakta, aynı zamanda Arçelik VRS sistemlerinin montaj kolaylığını sunmaktadır.

Arçelik VRS Klima Servisi: İç ünite avantaj çeşitliliğini, dizayn ve şık tasarımları olan geniş yelpaze sahip kurulum esnekliğini ve kısmi yüklerdeki yüksek verimliliğini olan Arçelik ürünlerini bir araya getirmektedir.

• Bulunan ortam ve mekanlarda binanın yapısına göre uygun ortamlar ve alanlara yerleştirilebilen dış üniteler, tasarım kolaylığı sağlarken klima santralleriyle sınıfının akuple çalışabilme özelliği olan.

Arçelik Vrs Sistemleri sayesinde, hem havalandırma hem de Soğutma ve Isıtma iklimlendirme açısından” Arçelik Vrs Klimalar, komple bir çözüm sunmaktadır.

• Arçelik İnverter serileri, geliştirilmiş ısı değiştirici tipi özelliği sayesinde yüksek verimli arçelik inverter kompresörü ile

COP değerlerinde, hava soğutmalı ve Isıtmalı sistemlere göre %50 ye varan yüksek performans artışı sağlanmaktadır.

Daha Uzun ve Daha Yüksek Boru lama işlemleri, tecrübe ister.

Kalıcı olarak sunulan, İklimlendirme bulunan ortam koşullarına, Daha Uzun ve Daha Yüksek tesisat olarak,  Boru lama VRS4 de kullanılan.

Arçelik inverter kontrol teknolojisi ve gelişmiş sub-cool devresi yüksek performanslı kullanım sayesinde, tasarımcılar için şık görünüm ve daha uzun.

bakır boru lama mesafeleri ve bütün dünya standartın üzerinde iç-dış ünite kolaylığı ile yüksek kot farklarına ulaşmak mümkün olmaktadır.

Arçelik VRS Klima Servisi : Bu sayede özellikle yüksek binalarda esnek tasarıma ve  Arçelik VRS sisteminin tüm konfor ve yüksek çözümlere ve olanaklarına sahip olabilirsiniz.

Tek Bir Boru lama Hattında 80 HP Kapasite 80HP kapasite tek bir dış ünite kombinasyonu ile mümkün.

4 tane 20HP dış ünite birleşimi ile çok daha azalan ve daha az şaft gereksinimi sunan 80HP kapasite. 400 HP kapasite ihtiyacı olan bir sistem tasarımı yapılırken.

Arçelik VRS4 kombinasyonu, konvansiyonel 40HP kapasiteli sistemlerle kıyaslandığında, tasarımcı ve uygulamacılara aşağıdaki faydaları sağlar.

Toplam Borulama Mesafesi iç-dış ünite arası en uzun mesafe (Eşdeğer) 1. Branşmandan sonra en uzun mesafe (Şartlı Uygulama)

İç-Dış Üniteler Arası Kot Farkı İç Üniteler Arası Kot Farkı Dış Üniteler Arası Kot Farkı 1OOOm 200m (225m) 40m (90m) 11Om 40m 5m 80 HP’ye kadar dış ünite kombinasyonu

Doğa dostu tasarım VRS4 sadece üst seviyede enerji tasarrufu sağlayan bir sistem olmayıp, doğayı ve gezegenimizi koruyan tüm yeşil teknolojileri barındırmaktadır.

R410A Soğutucu Akışkan

Arçelik VRS4 karbondioksit emisyonunu azaltırken sistemlerin çok konuşulacak bölümleri olarak, ön görülen yeşil hareketin öncülüğünü yapmaktadır.

Arçelik VRS Klima Servisi : Sıfır Kaynak Arçelik R410A gaz Soğutucu Akışkan Otomatik sızıntı tespiti Isıtma ve Soğutucu akışkan gazı geri toplama ve yeniden kullanma kazandırma adına.

Sızıntı ve Kaçağa meydan vermeyen tasarım R410A gaz ozon tabakasına zarar verme potansiyeli ortadan kaldırmaktadır.

(ODP: Ozone Depletion Potential) sıfır seviyesinde olan yeni nesil bir soğutucu gaz olup akışkandır.

R-22 gaz ve konvansiyonel soğutucu akışkanlar ile yüksek ölçüde soğutma ve ısıtma koşullarında.

Arçelik VRS Klima Servisi : Kıyaslandığında performansı oldukça yüksek ve verimlilik sağlayan bir soğutucu gazdır. Aynı zamanda doğa dostu ve doğayı korumaya yardımcı olmaktadır.

Soğutucu akışkan geri toplama ve yeniden kullanma

Arçelik VRS4 bakım, arıza, tamir, gaz şarjı, servis, montaj,  ya da onarım esnasında soğutucu gaz akışkanın dış ünitelerde, ve tesisat bölümleri bakır boru sisteminde ya da iç üniteler tarafında toplayabilir.

Arçelik VRS Klima Servisi : Böylece soğutucu akışkan doğaya salınarak israf edilmez, maliyet oluşması engellenir ve çevre korunur.  R410A Gazı bulunan tesisatın içinden, Akışkan Gazı Geri Toplama Koşulları.

ARÇELİK VRS KLİMA SERVİSİ HİZMETİ VERDİĞİMİZ SEMTLER

Arnavutköy Vrs Klima Servisi, Avcılar Vrs Klima Servisi, Bağcılar Vrs Klima Servisi,

Bahçelievler Vrs Klima Servisi, Bakırköy Vrs Klima Servisi,

Başakşehir Vrs Klima Servisi, Bayrampaşa Vrs Klima Servisi,

Beşiktaş Vrs Klima Servisi, Beylikdüzü Vrs Klima Servisi, Beyoğlu Vrs Klima Servisi,

Büyükçekmece Vrs Klima Servisi, Çatalca Vrs Klima Servisi, Esenler Vrs Klima Servisi,

Esenyurt Vrs Klima Servisi, Eyüp Vrs Klima Servisi, Fatih Vrs Klima Servisi,

Gaziosmanpaşa Vrs Klima Servisi, Güngören Vrs Klima Servisi,

Kağıthane Vrs Klima Servisi, Küçükçekmece Vrs Klima Servisi,

Sarıyer Vrs Klima Servisi, Silivri Vrs Klima Servisi, Sultangazi Vrs Klima Servisi,

Şişli Vrs Klima Servisi, Zeytinburnu Vrs Klima Servisi,

Arçelik Vrs Klima Servisi, Arçelik Vrs Klima Sistemleri, Arçelik Vrs Klima Arıza Servisi,

Arçelik Vrs Klima Arıza Bakım, Acil Arçelik Vrs Klima Servisi, Arçelik Vrs Waterace Servisi,

Arçelik VRS Klima Servisi Telefon Numarası 444 3 707

Summary
Review Date
Reviewed Item
Arçelik VRS Klima Servisi 444 3 707
Author Rating
51star1star1star1star1star