Altındağ Buderus Kombi Servisi

Altındağ Buderus Kombi Servisi

Altındağ Buderus Kombi Servisi hizmeti veren Acil Servis Al olarak bünyemizde çalışan yüksek tecrübe ve deneyime sahip teknisyen arkadaşlarımız, sizlere anında hizmet vermek için hazırda olan personellerimizle sizlere en iyi kombi teknik servisi hizmetini sunmaya çalışmaktayız.

Kombi servisi hizmetimizi uygun fiyatlar ile siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Altındağ Buderus Kombi Servisi olarak kombinizde meydana gelebilecek her türlü soruna kombi tamiri, kombi montajı, kombi parça değişimi, kombi tesisat sorunları ve diğer tüm sorunlarınıza en güvenilir çözümleri üretmekteyiz.

Hizmetimizden yararlanmak için telefon numaramızdan Altındağ Buderus Kombi Servisi mize ulaşmanız yeterlidir. Teknik personelimiz sizlere en yakın mesafede bulunan aracımızı yönlendirecektir.

Altındağ Buderus Kombi Servisi teknisyenlerimizce yapılan tüm işlemler tamamen müşteri onayı ile yapılmaktadır. Müşteri bilgisi dışında hiçbir işlem yapılmamaktadır.

Alo Altındağ Buderus Kombi Servisi 444 3 707

Buderus Kombi Arıza Kodları

Buderus kombi 1 Arıza Kodu: Kombinizin baca çekişinde sorun olduğunu gösterir.

Buderus kombi 2 ArızaKodu: Kombinizde aşırı ısınma olduğunu gösterir.

Buderus kombi 3 Arıza Kodu: Kombinize gaz gelmediğini gösterir.

Buderus kombi 4 Arıza Kodu: Peteklerinizde sorun olduğunu gösterir.

Buderus kombi 5 Arıza Kodu: Kombinizde su kaçağı olduğunu gösterir.

Buderus kombi 6a Hata Kodu: Kombi kart arızası.

Buderus kombi 7 Arıza Kodu: Kombi baca tıkanması.

Buderus kombi 8 Arıza Kodu: Sigarta arızası.

Buderus kombi 9 Arıza Kodu: Kombinizin ana kartı arızalı.

Buderus kombi E Arıza Kodu: Kombi voltajı çok düşük.

 

Ankara Altındağ Hizmet Alanlarımız:

Aktaş Mahallesi, Alemdağ Mahallesi, Ali Ersoy Mahallesi, Altınpark Mahallesi, Anafartalar Mahallesi, Atıfbey Mahallesi, Aydıncık Mahallesi, Aydınlıkevler Mahallesi, Bağlariçi Mahallesi, Baraj Mahallesi, Başpınar Mahallesi, Beşikkaya Mahallesi, Çamlık Mahallesi, Doğantepe Mahallesi, Doğu Mahallesi, Feridun Çelik Mahallesi, Gicik Mahallesi, Gülpınar Mahallesi, Gültepe Mahallesi, Güneşevler Mahallesi, Hacettepe Mahallesi, Hacı Bayram Mahallesi, Kale Mahallesi, Karacaören Mahallesi, Karapürçek Mahallesi, Kavaklı Mahallesi, Önder Mahallesi, Örnek Mahallesi, Peçenek Mahallesi, Plevne Mahallesi, Sakarya Mahallesi, Solfasol Mahallesi, Tatlar Mahallesi, Ulubey Mahallesi, Yıldırım Beyazıt Mahallesi, Yıldıztepe Mahallesi, Ziraat Mahallesi, Zübeyde Hanım Mahallesi

Summary
Review Date
Reviewed Item
Altındağ Buderus Kombi Servisi
Author Rating
51star1star1star1star1star