Acil Buderus Kombi Servisi

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
acil-buderus-servisi

Acil Buderus Kombi Servisi

Acil Buderus Kombi Servisi teknik personellerimiz istanbul, Ankara ilçeleri ve semt sakinlerine buderus kombi kullanıcıları olası arıza tamir ihtiyaçlarınızda aynı gün yerinde hizmet vermekteyiz. Acil buderus kombi servisi ihtiyaç duyduğunuz an her koşulda olası buderus marka ve model kullanıcılarına kaliteli güvenilir kapsamlı teknik destek sunmaktayız.

Günümüz kış ayları sebebiyle iklim değişiklikleri yoğun bir şekilde havaların birden soğuması buderus kombi kullanımı gerekmektedir. Bu nedenle buderus kombi servisi talepleriniz fazlasıyla artmaktadır. Acil buderus kombi servisi her koşulda olası arıza ve tamir durumunda çağrı merkezimizden gün içinde randevu alabilirsiz. 7/24 teknik destek veren Acil Buderus Kombi Servisi personeli detaylı bilgi ve görüşleri alabilirsiniz.

Acil buderus kombi servisi hizmetleri sağlayan firmamız müşterilerin talep doğrultusunda acil buderus kombi servisi almak istediği taktirde bir telefon kadar yakınız. Bu nedenle buderus kullanıcıları parça değişimi ve yedek parça temini ücretlendirmeleri firmamız tarafından müşteri bilgisi doğrultsunda yapılmaktadır. Acil buderus servisi olarak özel teknik servis hizmeti sunmaktayız.

Acil buderus kombi servisi , buderus kombi bakımı alanında gerek rutin bakım gerekse genel bakım olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Rutin bakım kış aylarında buderus kombi , cihazları kullanıcıları bakımda olması gerekenler .

 • Kombi su basınç kontrolü yapılması gereken.
 • Kombi su bar kontrolü yapılması gereken.
 • Yanma odası temizliği
 • Sensör değerleri ölçümü
 • Gaz ayarları kontrolü
 • Genleşme tankı hava ölçümü
 • Yaz kış konumları kontrolü
 • Cihazın ısı ayarları ölçümü
 • Fan motoru temizliği

Buderus kombi genel bakım koşulları genel bakım buderus kombiler için önem arz etmektedir. Bu nedenle kış ayları sorun yaşamadan ve cihazda arıza durumunu ortadan kaldırma adına buderus kombi kullanıcıları yılda bir defa yada iki yılda bir defa buderus kombi cihazlarının bakımı yapılması gerekmektedir.

Genel bakımda önemle şu hususlara dikkat edilmesi önem arz etmektedir.

 • Sensör değişimleri
 • Fan motoru değişimi (gerek duyulursa)
 • Pislik tutucularının değişimi
 • Üç yollu vana motoru tamir takımı değişmesi gerekir.
 • Gaz ayarlarının kontrolü
 • Genleşme tankı havasının kontrolü(gerekli hallerde değişimi)
 • Solüsyonlu ilaçla kombi bakımı (genel bakım)
 • Ana eşanjör oring değişimleri yapılır.
 • Su akış şarteri (gerekirse değişimi)
 • Oda termostat ısı kontrolleri yapılır.(sistemde var olan ise)

ACİL BUDERUS YOĞUŞMALI KOMBİ KULLANIM ALANLARI

Yoğuşmalı kombi kullanım alanları genellikle 140 metre kare evler ve dubleks daire alanlarında kullanılmaktadır. Yoğuşmalı kombi özelliği yanma odası geri dönüşüm koşulları şartı ile yanmamış çiğ gazı sisteme geri enteğre ederek yakıt tüketimi sağlar.

Bu koşullar yoğuşmalı kombi teknik personeli deneyimi ve engin tecrübesi ile buderus kombilerinde arıza durumlarında yerinde ve zamanında müdahalede bulunmaktadır. Yoğuşmalı kombiler parça temini ve arıza koşullarında bilgisiz ve tecrübesiz kişilerce müdahale edildiği takdirde büyük sorunlar ve sıkıntılar çıkartabilir . Bu nedenle yetkili servis tecrübesine ve bilgisine sahip personellerimiz hizmet sunma adına 7/24 acil buderus servisi hizmeti sunmaktayız.

Buderus kombilerde olası arızalar : Bu nedenle kullanım hatalarından dolayı en çok aldığımız sorunlar buderus kombi kullanıcıları çağrı merkezimize başvuruları alt tarafta kısaca belirtmekteyiz.

Kombi su akıtıyor, kombi ateşleme yapıyor ama yanmıyor , kombi sigorta attırıyor , kombi arıza kodu veriyor , kombi su barı eksiltiyor , kombi sıcak su vermiyor , petekler ısınmıyor , petekler yarım ısınıyor , kombi aşırı ses yapıyor , bunun gibi bir çok nedenden çağrı merkezimize talep gelmktedir. Gezici saha ekibimiz 7/24 acil ve nöbetçi personellerimizce acil buderus kombi servisi sunmaktayız.

ACİL BUDERUS KASKAT SİSTEMLERİ

Acil buderus kaskat servisi olan firmamız en kısa zamanda kaskat sisteminde olası arıza ve tamir ihtiyaçlarına yerinde çözüm sunmaktadır. Buderus kaskat sistemleri toplu alanlar ve tolu konutlarda kullanılmaktadır. Bu nedenle arızaları ve tamiri tecrübe ve deneyim gerektirmektedir. Yetkili servis deneyimine ve tecrübesine sahip personellerimiz acil ve nöbetçi gezici ekiplerimizle yerinde ve zamanında buderus kaskat kullanıcılarına teknik servis hizmeti  vermektedir.

 

Alo Acil Buderus Kombi Servisi 444 3 707

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
2 cevaplar
 1. Metehan Demır
  Metehan Demır says:

  Acil Buderus Kombi Servisi Hizmeti almak ve buderus kullanıcısıyım. Uzun zamandır Buderus Kombi Bakımı yaptırmadım. Galiba bu nedenden kombi su akıtıyor, arıza vermeye başladı. Genel bakım yapılması gereke bilir. Yarın öyle sonu gelmeniz mümkün mü ? Kolay Gelsin İyi Çalışmalar.

  Cevapla
  • acilservisal
   acilservisal says:

   Metehan D. Bey Buderus Kombi Servisi Hizmet almanız adına çağrı merkezi 444 3 707 aramanız ve randevu almanız gerekir. yarın öyle sonu için kayıt oluşturdum siz arayın teyit ediniz. Buderus Kombi Bakımı Hizmeti Verilir Bakım 90 tl Genel Bakım 240 tl dir. Acil Buderus Kombi Servisi Ekibi

   Cevapla

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir